mamabelle.pl

Blog tematyczny o ciąży, zdrowiu i stylizacjach.

Dziecko

Jak wyglądają półkolonie w YCB?

Jak wyglądają półkolonie w YCB?

Jako Yacht Club Bergline jesteśmy profesjonalnym organizatorem półkolonii we Wrocławiu dla dzieci powyżej 6. roku życia. Nasza oferta dotyczy zarówno zajęć na wodzie, jak i na lądzie. Naukę umiejętności żeglarskich łączymy z rozrywką, zabawami ruchowymi i grami. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa dzieci. Nad przebiegiem półkolonii we Wrocławiu od YCB czuwają doświadczeni pedagodzy i instruktorzy. Jak dokładnie wyglądają nasze półkolonie?

Opieka przez 9 godzin dziennie

Specjaliści Yacht Club Bergline podczas półkolonii we Wrocławiu gwarantują opiekę przez 9 godzin dziennie. Zajęcia standardowo odbywają się w godzinach 7:30 – 16:30 z uwzględnieniem przerwy na posiłek. W ramach uczestnictwa w półkoloniach dzieci codziennie otrzymują dwudaniowy ciepły posiłek wraz z deserem, a także wodę do picia. Dzięki temu mają energię na intensywne zajęcia na wodzie oraz naukę na lądzie. 

Intensywne zajęcia na wodzie

Każdego dnia oferujemy intensywne zajęcia na wodzie, które trwają łącznie 4-5 godzin dziennie. Oczywiście codziennie weryfikujemy pogodę, ponieważ zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie uczestników półkolonii we Wrocławiu. Ponadto nad ich bezpieczeństwem czuwają ratownik oraz zespół instruktorów z przygotowaniem pedagogicznym i żeglarskim. Jeżeli aura nie jest sprzyjająca, to intensywne zajęcia na wodzie przekładane są na równie ciekawe gry i zabawy, a także naukę prac żeglarskich na lądzie. 

Stawiamy na aktywny odpoczynek

Podczas półkolonii we Wrocławiu w Yacht Club Bergline stawiamy na aktywny odpoczynek i naukę przez zabawę. Podstawa zajęć to aktywny wypoczynek na wodzie, podczas którego dzieci zdobywają podstawowe umiejętności żeglarskie lub szlifują te posiadane już wcześniej. Oczywiście nasza oferta półkolonii obejmuje również szereg aktywności na suchym lądzie. To wykonywanie podstawowych prac bosmańskich, a także gry i zabawy. Dokładamy wszelkich starań, aby każde działanie uczyło dzieci nowych rzeczy, a także pogłębiało takie aspekty jak: dyscyplina, odpowiedzialność i praca zespołowa. To na półkoloniach we Wrocławiu od YCB zawiązują się przyjaźnie na lata, a nawet na całe życie. Dzieci mają okazję kontaktu z nowymi rówieśnikami, co poszerza ich horyzonty oraz dodatkowo stymuluje ich rozwój. 

Nowoczesny sprzęt do zajęć

Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo każdego z uczestników. Z jednej strony mają opiekę ratownika, a z drugiej każde zajęcia odbywają się na nowym sprzęcie. To zadbane i nowoczesne łódki klasy Optimist, jachty SIGMA 600, czy też deski SUP. Do tego dochodzi nowy sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, który jest zgodny z międzynarodowymi przepisami. 

Zapraszamy do YCB na półkolonie we Wrocławiu 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Yacht Club Bergline w zakresie półkolonii organizowanych we Wrocławiu. Zajęcia prowadzone są w dobrze przygotowanej marinie, a także na Odrze. Wszystkie informacje, a także dostępne terminy półkolonii dla swoich dzieci otrzymają Państwo po bezpośrednim kontakcie z naszym zespołem. Żeglarskie półkolonie we Wrocławiu z Yacht Club Bergline będą niezapomnianą przygodą. 

Artykuł sponsorowany

Udostępnij